Prekių katalogas

Apie mus

 • Pasaulinio lygio, jau ne vieną dešimtmetį Lietuvoje puikiai žinomas ir mėgiamas, turkiškas dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklas Golden Rose siūlo gausų makiažo priemonių asortimentą, kuriuo susikursite bet kokį norimą ir, žinoma, pritrenkiantį makiažo įvaizdį.

  Nuo pat 1983 m. Golden Rose įkūrimo pradžios – tai viena iš svarbiausių kosmetikos sektoriaus korporacijų, kuriai keliami itin aukštos kokybės gamybos ir prieinamų kainų principai. Būtent dėl šio savo išskirtinumo – aukštos kosmetikos kokybės bei prieinamos kainos kiekvienam, Golden Rose asortimentas eksportuojamas į daugiau nei 90 šalių 5 žemynuose, yra puikiai vertinamas vartotojų, o Golden Rose nagų lakas pripažintas vienas iš 5 geriausių pasaulyje.

  Stambule kuriama Golden Rose kosmetika gaminama naudojant naujausias technologijas ir taikant šiuolaikišką požiūrį į gamybos procesą, tuo pačiu remiantis ir prieinamų kainų principu. Būtent taip sėkmingai, pasitelkdama 37 metų patirtį Golden Rose tęsia savo kelionę grožio pasaulyje, siekia dar aukštesnės kokybės, nuolatinio augimo bei ragina moteris puoselėti savo grožį ir nebijoti eksperimentuoti su makiažo priemonėmis!

  „Erkul Cosmetics“ gamina kosmetiką, plastikines pakuotes ir kvepalus integruotose gamybos patalpose, kurių bendras plotas siekia beveik 70 000 m2. Kosmetikos gamyba atliekama Stambule 36 000 m2 ploto patalpose, naudojant naujausias aukštųjų technologijų technologijas ir šiuolaikišką požiūrį į gamybos procesą, laikantis higienos sąlygų ir vadovaujantis šiais sertifikatais:

  ISO 9001: 2015 kokybės valdymo sistemomis,
  ISO 22716: 2007 m. „Cosmetic-GMP“,
  ISO 45001: 2018 darbuotojų sveikatos ir saugos valdymo sistemos,
  ISO 14001: 2015 aplinkosaugos vadybos sistemos,
  HELAL / HALAL (MS 1500: 2009)
  USE Covid-19 saugios gamybos sertifikatas. 

  Mūsų gamykla:

  http://www.goldenrose.com.tr/en/corporate/introduction-film.asp 

  UAB ,,Arnolita" yra oficialus Golden Rose distributorius Baltijos ir Skandinavijos šalims.