Prekių katalogas

Apmokėjimas ir pristatymas

 • Prekių pirkimas vyksta įkeliant prekes į prekių krepšelį ir jį formuojant.

  Suformavus krepšelį, toliau prekes galima pirkti nesiregistravus, nurodant pristatymo adresą ir reikiamus duomenis, arba galima susikurti asmeninę paskyrą mūsų svetainėje. Susikūrus paskyrą pirkėjams bus pasiūlomos specialios nuolaidos, pirkėjai bus informuojami apie naujas ar jiems reikiamas prekes. Svarbu : būtina tiksliai nurodyti pristatymo adresą ir kitus būtinus duomenis, kad galėtume pristatyti užsakytas prekes.


  Krepšelio apmokėjimas vykdomas Montonio atsiskaitymo e-prekybai sprendimu: debeto ar kredito kortele, per elektroninę bankininkystę. Mokėjimų inicijavimo paslaugas teikia UAB „Montonio Finance“.


  Užsakymus, kurių bendra vertė virš 10 €, pristatome be papildomo mokesčio visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą ir Neringos raj.). Užsakymo sumai esant mažesnei kaip 10 € taikomas 5 € pristatymo mokestis. Į Neringos miestą ir Neringos rajoną prekės pristatomos taikant papildomą 40,55 € pristatymo mokestį, nepriklausomai nuo užsakymo vertės. Prekių pristatymui į Latviją bei Estiją taikomas papildomas 5 € pristatymo mokestis, jei užsakymo vertė mažesnė nei 20 €.


  Prekės siunčiamos per kurjerių tarnybą „Venipak“, kurios pristatomos konkrečiu nurodytu adresu bei per Venipak ir LpExpress paštomatų tinklus. Prekių pristatymas – nuo 1 iki 3 darbo dienų po apmokėto užsakymo gavimo. Užsisakius prekes darbo dienomis iki 13 val. pristatysime jas sekančią dieną!


  PASTABA: penktadienį pateikti bei apmokėti užsakymai bus pradėti vykdyti ateinančios savaitės pirmadienį.


  Prekes galime pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir į kitas ES šalis už papildomą pristatymo mokestį, kuris derinamas kiekvieno tokio konkretaus užsakymo vykdymo metu.